Hoşgeldiniz ELİTE GROUP Web Sitemiz Yenilendi.. Ürünlere Göz Atmayı Unutmayınız..

Search

reklam

REKLAM ve PROMOSYON HİZMETLERİ

Elite Group Reklam, Tabela ve 3 boyutlu görsel iletişim ürünleri ve promosyon malzemeleri tasarım ve üretim hizmetleri vermektedir.

Elite Group olarak, ışıklı tabela, satış noktası stantları, mağaza/market içi uygulamaları, promosyon malzemeleri, reklam panoları, dış mekan tabela ve cephe düzenlemeleri gibi geniş skalada en hızlı ve kaliteli şekilde proje bazlı çözümler sunmaktayız. Promosyon ürünleri kategorisinde; plastik, seramik, porselen ,cam, tekstil ve daha bir çok çeşit malzemeden oluşan geniş ürün gamında yerli, ithal ve imalat olmak üzere ürün tedarikini yapmaktayız.

Plastik promosyon ürünleri tasarım ve üretiminde yenilikçi yaklaşımı benimseyerek, ileri teknoloji enjeksiyon makinelerin kullanıldığı kapalı alanlı Çerkezköy’deki fabrikamızda yeni ürün üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Tasarım, prototip geliştirme, üretim, nakliye, montaj ve depolamayı kapsayan iş süreçlerimizi müşterilerimizin kurumsal kimliğine uyumlu şekilde yöneterek projelerimizin doğru zamanda sahada olmasını sağlamaktayız.

Alanında lider uluslararası şirketlerden oluşan portföyümüze pazarlama iletişimi stratejilerine uygun hedef ve maliyetleri kaliteden ödün vermeden sunmaktayız.  Tüm dünyadaki yeniliklerin yakın takipçisi olan firmamız global bir bakış açısı ile birçok ülke ile ithalat ve ihracat işbirliği de yapmaktadır… Sektördeki deneyimimiz, yaratıcı tasarım ekibimiz ve yenilikçi ARGE’miz, çok yönlü montaj ekibimiz ve profesyonel proje takımımız ile sunduğumuz çözümlerle amacımız; firmamızın sektördeki prestijli konumunu ileriye taşıyarak devam ettirmektir.

Back to Top
Product has been added to your cart