Hoşgeldiniz ELİTE GROUP Web Sitemiz Yenilendi.. Ürünlere Göz Atmayı Unutmayınız..

Search

Montaj & Demontaj

MONTAJ ( KURULUM )

Kurulumdan önce yer tespitinin yapılmasının ardından cihazın kurulacağı mahal bitirilir ve montaj için teknisyenler cihazla birlikte gelir. Son kontroller yapılır ve cihazın kurulumu tamamlanır. Teknisyen cihazın çalışma sistemini kontrol ederek ölçüm ve kalibrasyonlarını tamamlar. Cihazın sıkıntısız çalıştığına emin olur. Kurulum bitiminde cihazı kullanacak olan, eğitimini almak isteyen herkes bulunmalıdır. Verilen eğitim de;
* Cihazın nasıl kullanılacağı,
* Bakımının ve temizliğinin nasıl ve hangi periyodlarda yapılacağı,
* Rutin aralıklarla değişecek sarf parçaları,
* Kullanılması gereken solüsyonların ne kadar ve nasıl kullanılacağının tavsiyesi,
* Kullanım sırasında dikkat edilecek önemli noktalar,
* Birlikte kullanılacak enstrüman ve aksesuarların kullanımı ve gerekiyorsa nasıl dezenfeksiyon edileceğinin bilgisinin verilmesi vb. gibi konuların anlatımı gerekiyorsa uygulamalı olarak yapılır ve anlaşıldı onayı alınır. Son olarak ilgili teknik servis evraklarının imzalatılır. Böylelikle montaj tamamlanmış ve cihaz teslim edilmiş olur.

DEMONTAJ ( SÖKÜM )

Cihazın kurulu olduğu yerden kaldırılması talep edildiğinde; teknisyenlerimiz uygun ve zarar görmeyecek şekilde gerekirse modüllere ayırarak cihazın sökümünü yapar. Çizilip kirlenmesini engellemek için streçleyerek sorunsuz muhafaza edilecek duruma getirir. İsteniyorsa başka yere nakli yapılır.

Elite Group’ u arayın teknik konulardaki sıkıntılarınıza çözüm bulalım.

Back to Top
Product has been added to your cart