Hoşgeldiniz ELİTE GROUP Web Sitemiz Yenilendi.. Ürünlere Göz Atmayı Unutmayınız..

Search

otomasyon

ELEKTRONİK & OTOMASYON

Uzman ekibimiz, tasarım ve onarım işleminizin etkili ve verimli bir şekilde tamamlanacağını garanti eder. Bizler, işimizi doğru yapmak için gerekli deneyime ve özveriye sahibiz. Sizin için neler yapabileceğimizi görmek için hemen bize ulaşın.

Elektronik yazılım ve donanım ile müşteriye özel çözümler sunmaktayız. Tüm otomasyon, IoT, algılayıcı ve akıllı karar verici sistemleri geliştirerek müşterilerimize sunmaktayız..

Gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “Takım Çalışması”nı gerçekleştirmek prensibimizdir.
Otomasyon ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

Elektronik Kart Ve Devrelerin Montaj, De Montaj Bakim Onarım Ve Kurulumu, Pls Yazılım Devreye Alma Ve Kurulumu, Pic Ve Macro Yazılım Devreye Alma Ve Kurulumu, Genel Otomasyon Bakim Ve Revizyon İşleri.

Back to Top
Product has been added to your cart