Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon Projeleri üreten şirketimiz her tip yapı işleri için statik hesap, mimari ve statik proje, çizim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Çelik yapı proje aşamasında yapılan doğru hazırlıklar ve çelik konstrüksiyon imalatında şartname ve standartlara uygun kullanılan hammaddeler ile avantajlar sağlanır. Elite Group, çelik konstrüksiyon projelendirmesi, tasarım, imalat ve montaj süreçlerinin tümünde ana yüklenici olarak anahtar teslim yapım işleri hizmeti vermektedir.
Sunduğumuz tüm hizmetlerde profesyonel yaklaşım ve tecrübemizle çözüm odaklı anlayışımızı işimize yansıtyor ve projeleri sorunsuz olarak sonuca kavuşturuyoruz. Alanında uzman ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden ekibimizle birlikte en kaliteli işçiliği en hızlı sizlere zamanda sunuyoruz.

AĞIR ÇELİK YAPILARIN MONTAJ, DE MONTAJ VE İMALATI , ÇELİK ÇATI, PLATFORM, FUNDOMENT, MEKANİK ŞASE İMALATI MONTAJ VE DE MONTAJI, TAŞIMA VE İSTİFLEME SİSTEMLERİ, ÇELİK SEPETLER, MİKSER, TAŞIMA KONVEYÖRLERİ, SU DEPOSU, KİMYASAL DEPO, SİLO İMALATI, ÇELİK RAFLAR,KORKULUK VE BARİYERLER V.S